Шановні працівники медицини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята- Дня медичного працівника!

Роль медичного працівника  в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. Ваша чуйність і турбота, професійність і відданість справі слугують благодійній місії-спасінню життя людини, збереженню її здоров’я.

Зичу Вам мужності та впевноності у завтрашньому дні, невомної енергії, міцного здоров’я, миру та злагоди. Хай і надалі Ваші серця повняться теплом від держави та людей, врятованих і зцілених вашим високим талантом.

З поавгою

Голова районної державної адміністрації                                                Валерій Салтиков

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра