До уваги!!!

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району

Доводимо до Вашого відома, що ДПДГ «Асканія-Нова» Чаплинського району, племінний репродуктор з розведення великої рогатої худоби сірої української породи, має для реалізації племінне поголів’я, а саме:

-телиць- 15 голів;

-бичків-5голів.

Контактна особа: Жулінський Олександр Вікторович-зоотехнік ДПДГ «Асканія -Нова», моб. тел..099 025 91 33

До уваги сільгосптоваровиробників району

20 липня 2017 року на базі фермерського господарства «Дон О.П.»(смт. Теплик Вінницької області) відбудеться День поля на тему «Органічні бобові культури-шлях до добробуту». Реєстрація учасників відбудеться з 09.00 до 10.00.

Запрошуємо прийняти участь у зазначеному заході.

 

До уваги суб’єктів підприємницької  діяльності, які  займаються виробництвом, зберіганням, транспортуванням та реалізацією харчових продуктів!!!

Управління Держпродспоживслужби в Каховському районі повідомляє про необхідність обов’язкової реєстрації підприємств, незалежно від форми власності в територіальному органі Держпродспоживслужби України.

Реєстрація проводиться  в  Управлінні Держпродспоживслужби в Каховському районі за адресою: м. Каховка, вул. Мелітопольська,7 безкоштовно протягом  15 робочих днів з моменту подачі заяви встановленого зразка (Додаток 1). Бланк заяви  заявники можуть отримати за місцем реєстрації.  Крім заяви непотрібно подавати ніяких інших документів. Після прийняття рішення про реєстрацію чи відмову у реєстрації заявник отримує письмову відповідь.  Відомості про об’єкт будуть занесені до  загального державного реєстру Держпродспоживслужби України та присвоєно власний унікальний номер. Детальніше ТУТ

До відома керівників сільськогосподарських підприємств!

Доводимо до вашого відома, що ПОК «Зоря» Білозерського району має для реалізації поголів’я племінних телиць української червоної молочної породи в кількості 100 голів. Контактна особа: Попенко Алла  Анатоліївна- зоотехнік-селекціонер, моб. тел..(097) 394 88 66.

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств!

В Олешківькому районі у с.Козачі Лагері товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробнича фірма “РЕЛЕ” для виготовлення томатної пасти на переробку приймає томати, а також яблука.

Контактна особа- Дунайський Андрій Володимирович, заступник директора ТОВ НВФ “РЕЛЕ”, тел.+380934947416.

В приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації відбувся семінар на тему «Фонд стратегічних інвестицій Проекту USAID «Агросільрозвиток».

Проект спрямований на підтримку економічного зростання через підвищення конкурентоздатності аграрних виробників та створення більш сприятливого бізнес-серидовища в аграрному секторі задля покращення добробуту мешканців сільських територій.

Метою Проекту є розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції малих і середніх підприємств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Під час заходу відбулася презентація основних напрямків Проекту

Крім того, Проект «Агросільрозвиток» планує надати протягом 2017 року приблизно 30 млн. гривень в рамках цього Річного програмного запиту (APS) через 25 запланованих грантів. Очікується, що сума кожної грантової угоди може коливатися в межах від 650 тис. грн. до 3 млн. гри., але кінцева сума залежатиме від грантової діяльності та остаточних переговорів і може виходити за межі цього діапазону. Очікується, що термін дії будь-якої грантової угоди за даним запитом не перевищуватиме 12 місяців.

За додатковою інформацією звертайтесь на офіційну сторінку проекту

Додаток. Річний програмний запит

Додаток. Форма Концепції грантового проекту

Виробництво зерна у Каховському районі забезпечує стійке матеріальне становище аграрного бізнесу.

Але світова практика показує, що матеріальне благополуччя країни, області, району і навіть окремого населеного пункту визначено в разі глибокої переробки вихідної сировини на кінцевий продукт. Це – і робочі місця, і цілорічна зайнятість, і приваблива соціальна сфера і інші плюси, значимість яких Вам добре відома.

До Вашої уваги тематичні статті:

Продавать или перерабатывать (подсолнечник)

Продавать или перерабатывать кукурузу

Продавать или перерабатывать пшеницу

Продавать или перерабатывать сою

До уваги сільгосптоваровиробників!

Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” за бюджетною програмою КПКВК 2801580 “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” за напрямом “Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва” Міністерству аграрної політики та продовольства України передбачено видатки в обсязі 550 млн. гривень

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року № 130, сільгосптоваровиробникам надається компенсація за техніку та обладнання, придбані у заводів-виробників або їх дилерів, на безповоротній основі у розмірі 20 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість). Оплата за техніку і обладнання та її компенсація проводиться через державні банки.

Форма Заявки для отримання часткової вартості техніки та обладнання затверджена наказом Мінагрополітики від 18 квітня 2017 року № 228 “Про затвердження форм для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 травня 2017 р. за № 614/30482.

Перелік техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, сформований комісією, яка утворена в Мінекономрозвитку, та розміщений на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку  та Мінагрополітики. 

ПАМЯТКА сільськогосподарському товаровиробнику для отримання часткової (20 відсотків) компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва

До уваги суб’єктів господарювання!

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 7 червня 2017 року № 394 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. № 1548 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою скасовано державне регулювання цін на продовольчі товари та послуги на ринках.

Зокрема, з 1 липня 2017 року скасовується державне регулювання цін на продовольчі товари та послуги в частині встановлення:
торговельних надбавок не вище 15 відсотків до оптової ціни виробника (митної вартості) на 15 груп товарів (борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі);

декларування зміни оптово-відпускних цін на 13 груп товарів (борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м’ясо птиці (тушка), ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир кисломолочний з вмістом жиру до 9 відсотків, сметану з вмістом жиру до 20 відсотків, масло вершкове з вмістом жиру до 72,5 відсотка, яйця курячі, цукор-пісок, олію соняшникову);

граничних рівнів рентабельності виробництва борошна та хліба соціальних сортів; граничних рівнів рентабельності та торговельних надбавок на дитяче харчування; граничних рівнів рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів, щодо яких запроваджено державне регулювання цін, без урахування вартості сировини не вище ніж 10 відсотків;

державного регулювання цін на послуги на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів.

Втрачає чинність низка попередніх рішень з державних гарантій стримування цін на продукти соціальної групи. А також низка постанов самого Кабінету Міністрів України від попередніх років про затвердження порядку формування цін на продовольчі товари, до яких запроваджено державне регулювання, порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари і порядку ціноутворення на окремі види продовольчих товарів.

Головна мета цих змін – зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, розвиток конкуренції та дебюрократизація (дерегуляція) у сфері ціноутворення. Рішення Уряду спростить процедуру зміни цін залежно від цінових коливань ринку, що дозволить виробникам швидше реагувати на зміни кон’юктури.

Анонси подій

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Календар
  Серпень 2017
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лип    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  
  Архів новин
  Статистика
  Яндекс.Метрика