До уваги!!!

09 листопада 2017 року о 11.00. в конфенец-залі районного будинку культури ім.Фрунзе відбудеться навчальний семінар з наступних тематик: «Митні формальності під час експорту до країн ЄС: документальний супровід зовнішньоекономічних операцій» та «Фотосанітарні вимоги Євразійського економічного Союзу щодо ввезення рослинної продукції та умови офіційного встановлення статусу місця виробництва або виробничої ділянки».

Запрошуємо представників малого та середнього підприємництва  взяти участь у заході.

13 вересня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки». Концепція спрямована на створення організаційних, правових та фінансових передумов для розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів, покращення матеріально-фінансового становища сільського населення.

Цей документ був підготовлений Мінагрополітики в тісній співпраці з Асоціацією фермерів та приватних землевласників – найбільшим професійним об’єднанням фермерів в Україні.

Презентуючи проект Концепції членам Уряду перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк наголосив, що системна державна підтримка дозволить реалізувати виробничий та соціальний потенціал фермерських господарств, сприятиме розвитку сільських територій та нарощуванню виробництва агропродукції з високою доданою вартістю.

«Впровадження системної підтримки фермерства дозволить збільшити виробництво валової продукції сільського господарства вдвічі за три роки до 12% та розвинути переробку сировини всередині країни. Це забезпечить зростання валютної виручки від аграрного експорту та підвищить маржинальність для суб’єктів господарювання», – підкреслив перший заступник Міністра агрополітики.

Також він акцентував, що програма підтримки не є декларативною, а підкріплена значним фінансовим ресурсом. «У наступному році Уряд пропонує закласти в держбюджеті рекордну суму на підтримку фермерських господарств – 1 млрд гривень. Крім того, продовжують діяти й інші напрями підтримки, зокрема, надання пільгових кредитів, часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання, здешевлення кредитів».

Програма включає в себе фінансові інструменти підтримки виробництва тваринницької продукції, садівництва, виноградарства та переробки сільськогосподарської продукції, здешевлення агрокредитів іагрострахування та підтримку фермерів-початківців.

Також планується проведення спеціальних земельних аукціонів на право оренди земель під садівництво, виноградарство, хмелярство та вирощування органічної продукції.

У результаті реалізації Концепції очікується збільшення частки фермерських господарств у виробництві валової продукції сільського господарства до 12%, зростання кількості робочих місць в п’ять разів – із 100 тис. до 0,5 млн, технічне переоснащення фермерів, збільшення на 10% площ під органічними культурами.

Концепція стимулюватиме набуття господарствами статусу фермерів та об’єднання фермерів в кооперативи.

Закон України «Про публічні закупівлі»установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Разом з тим, з метою, з метою надання методологічної допомоги на офіційному веб сайті Міністерства (www.me.gov.ua) у підрозділі «Узагальненні відповіді» розділу «Консультації з питань закупівель» підрубрики «Публічні закупівлі» розміщений лист Мінекономрозвитку від 03.01.2017 № 3302-06/12-06 «Щодо створення та діяльності централізованих закупівельних організацій та закупівель за рамковими угодами», в якому висловлена позиція Уповноваженого органу щодо виникнення правових підстав стосовно створення і діяльності централізованих закупівельних організацій, визначених органами самоврядування.

Ураховуючи викладене та вимоги Закону, у органів місцевого самоврядування виникатимуть правові підстави щодо створення тв. Діяльності централізованих закупівельних організацій після встановлення Кабінетом міністрів України особливостей їх створення та діяльності і набрання чинності відповідних нормативно-правових актів..

Наразі Кабінетом Міністрів України затверджено постанову від 23.11.2016 №928 «Про реалізацію пілотного проекту з організації діяльності централізованої закупівельної організації» та постанову від 14.06.2017 №481 « Про проведення експерименту з організації діяльності централізованої закупівельної організації на території Донецької області»

Міністерство аграрної політики  та продовольства України  стосовно результатів порівняльного аналізу в 2017 році та переліку речовин і відповідно пестицидів, які заборонені в Європейському Союзі до використання, але містяться в Державних реєстрах пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні повідомляє :

Використання пестицидів і агрохімікатів на сільськогосподарських культурах здійснюється відповідно до Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні та його доповнень (офіційне видання), яке затверджено Міністерством екології та природних ресурсів України.

Зважаючи на вищевикладене та враховуючи неповний перелік пестицидів у додатку до листа наданих Асоціацією «Дунайська соя» Мінагрополітики інформує про відкликання раніше направленого листа від 02.06.2017 року № 37-13-13/13590.

Підприємство «NOVOSAD» має можливість поставити саджанці різних сортів малини. Орієнтовний прейскурант цін на саджанці малини на осінь 2017 року

Саджанець – корінь однорічної рослини із задеревеніли стеблом 20-50 см. Можлива поставка інших сортів.

До кожного клієнта-індивідуальний підхід…і ціна. :-)

Організовуємо екскурсії на успішні плантації і розсадники.

Приймаємо замовлення на вирощення саджанців в закритому грунті на весну 2018 року.

Контактна особа Володимир, тел.. 067 889 90 11, 099 322 72 01. E-mail: novosadkv@ukr.net

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району

ПАТ “Племзавод “Степной” Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області пропонує для реалізації племінних свиней: свинок, кнурці, свинок, свинок помісі F1 вагою від 90-120 кг, породи Ландрас, Велика Біла та Дюрок. Крім того, реалізує спермопродукти племінних кнурців. Кількість та ціна договірна.

За інформацією звертатися за телефоном : (06138) 99-3-36, 99-3-23, 99-3-58 (контактні особи: секретар- Шишлакова Яна Сергіївна, начальник свинокомплексу- Костюк Надія Костянтинівна), електронна адреса:step_adm@zp.ukrtel.net, а також сайт підприємства stepnoy.pat.ua.

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району

Доводимо до Вашого відома, що ДПДГ «Асканія-Нова» Чаплинського району, племінний репродуктор з розведення великої рогатої худоби сірої української породи, має для реалізації племінне поголів’я, а саме:

-телиць- 15 голів;

-бичків-5голів.

Контактна особа: Жулінський Олександр Вікторович-зоотехнік ДПДГ «Асканія -Нова», моб. тел..099 025 91 33

 

 

До уваги суб’єктів підприємницької  діяльності, які  займаються виробництвом, зберіганням, транспортуванням та реалізацією харчових продуктів!!!

Управління Держпродспоживслужби в Каховському районі повідомляє про необхідність обов’язкової реєстрації підприємств, незалежно від форми власності в територіальному органі Держпродспоживслужби України.

Реєстрація проводиться  в  Управлінні Держпродспоживслужби в Каховському районі за адресою: м. Каховка, вул. Мелітопольська,7 безкоштовно протягом  15 робочих днів з моменту подачі заяви встановленого зразка (Додаток 1). Бланк заяви  заявники можуть отримати за місцем реєстрації.  Крім заяви непотрібно подавати ніяких інших документів. Після прийняття рішення про реєстрацію чи відмову у реєстрації заявник отримує письмову відповідь.  Відомості про об’єкт будуть занесені до  загального державного реєстру Держпродспоживслужби України та присвоєно власний унікальний номер. Детальніше ТУТ

До відома керівників сільськогосподарських підприємств!

Доводимо до вашого відома, що ПОК «Зоря» Білозерського району має для реалізації поголів’я племінних телиць української червоної молочної породи в кількості 100 голів. Контактна особа: Попенко Алла  Анатоліївна- зоотехнік-селекціонер, моб. тел..(097) 394 88 66.

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств!

В Олешківькому районі у с.Козачі Лагері товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробнича фірма “РЕЛЕ” для виготовлення томатної пасти на переробку приймає томати, а також яблука.

Контактна особа- Дунайський Андрій Володимирович, заступник директора ТОВ НВФ “РЕЛЕ”, тел.+380934947416.

В приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації відбувся семінар на тему «Фонд стратегічних інвестицій Проекту USAID «Агросільрозвиток».

Проект спрямований на підтримку економічного зростання через підвищення конкурентоздатності аграрних виробників та створення більш сприятливого бізнес-серидовища в аграрному секторі задля покращення добробуту мешканців сільських територій.

Метою Проекту є розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції малих і середніх підприємств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Під час заходу відбулася презентація основних напрямків Проекту

Крім того, Проект «Агросільрозвиток» планує надати протягом 2017 року приблизно 30 млн. гривень в рамках цього Річного програмного запиту (APS) через 25 запланованих грантів. Очікується, що сума кожної грантової угоди може коливатися в межах від 650 тис. грн. до 3 млн. гри., але кінцева сума залежатиме від грантової діяльності та остаточних переговорів і може виходити за межі цього діапазону. Очікується, що термін дії будь-якої грантової угоди за даним запитом не перевищуватиме 12 місяців.

За додатковою інформацією звертайтесь на офіційну сторінку проекту

Додаток. Річний програмний запит

Додаток. Форма Концепції грантового проекту

Виробництво зерна у Каховському районі забезпечує стійке матеріальне становище аграрного бізнесу.

Але світова практика показує, що матеріальне благополуччя країни, області, району і навіть окремого населеного пункту визначено в разі глибокої переробки вихідної сировини на кінцевий продукт. Це – і робочі місця, і цілорічна зайнятість, і приваблива соціальна сфера і інші плюси, значимість яких Вам добре відома.

До Вашої уваги тематичні статті:

Продавать или перерабатывать (подсолнечник)

Продавать или перерабатывать кукурузу

Продавать или перерабатывать пшеницу

Продавать или перерабатывать сою

До уваги сільгосптоваровиробників!

Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” за бюджетною програмою КПКВК 2801580 “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” за напрямом “Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва” Міністерству аграрної політики та продовольства України передбачено видатки в обсязі 550 млн. гривень

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року № 130, сільгосптоваровиробникам надається компенсація за техніку та обладнання, придбані у заводів-виробників або їх дилерів, на безповоротній основі у розмірі 20 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість). Оплата за техніку і обладнання та її компенсація проводиться через державні банки.

Форма Заявки для отримання часткової вартості техніки та обладнання затверджена наказом Мінагрополітики від 18 квітня 2017 року № 228 “Про затвердження форм для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 травня 2017 р. за № 614/30482.

Перелік техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, сформований комісією, яка утворена в Мінекономрозвитку, та розміщений на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку  та Мінагрополітики. 

ПАМЯТКА сільськогосподарському товаровиробнику для отримання часткової (20 відсотків) компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва

До уваги суб’єктів господарювання!

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 7 червня 2017 року № 394 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. № 1548 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою скасовано державне регулювання цін на продовольчі товари та послуги на ринках.

Зокрема, з 1 липня 2017 року скасовується державне регулювання цін на продовольчі товари та послуги в частині встановлення:
торговельних надбавок не вище 15 відсотків до оптової ціни виробника (митної вартості) на 15 груп товарів (борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі);

декларування зміни оптово-відпускних цін на 13 груп товарів (борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м’ясо птиці (тушка), ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир кисломолочний з вмістом жиру до 9 відсотків, сметану з вмістом жиру до 20 відсотків, масло вершкове з вмістом жиру до 72,5 відсотка, яйця курячі, цукор-пісок, олію соняшникову);

граничних рівнів рентабельності виробництва борошна та хліба соціальних сортів; граничних рівнів рентабельності та торговельних надбавок на дитяче харчування; граничних рівнів рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів, щодо яких запроваджено державне регулювання цін, без урахування вартості сировини не вище ніж 10 відсотків;

державного регулювання цін на послуги на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів.

Втрачає чинність низка попередніх рішень з державних гарантій стримування цін на продукти соціальної групи. А також низка постанов самого Кабінету Міністрів України від попередніх років про затвердження порядку формування цін на продовольчі товари, до яких запроваджено державне регулювання, порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари і порядку ціноутворення на окремі види продовольчих товарів.

Головна мета цих змін – зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, розвиток конкуренції та дебюрократизація (дерегуляція) у сфері ціноутворення. Рішення Уряду спростить процедуру зміни цін залежно від цінових коливань ринку, що дозволить виробникам швидше реагувати на зміни кон’юктури.

Календар
Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Анонси подій

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

  • Архів новин
    Статистика
    Яндекс.Метрика