родина

Родина для кожного – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають народній мудрості. У батьківській хаті прищеплюється любов до рідного мови, культури, бо саме сім’я є життєдайним джерелом споконвічно українських цінностей та традицій.

Люди зустрічаються, закохуються, одружуються… Так, за мотивами всім знайомої пісні, створюється нова родина. Споріднені душі шукають і знаходять одна одну, єднаються між собою щирою міцною любов’ю та безмежною відданістю і крокують по життю разом, продовжуючи свій рід.

Часто трапляється, що подружжя схоже між собою навіть зовнішньо, часто чоловік із дружиною дійсно «два чоботи пара», а буває й так: вони мають ще й однакове покликання. Покликання виховувати в найкращих українських традиціях, навчати мудрому, доброму, вічному… Тому бажаю усім вам саме такого справжнього родинного щастя!

Березень 2019
« Лют

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.