день добровольця

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості Верховною Радою України було прийнято установити в Україні День українського добровольця 14 березня.

В цей день ми будемо вшановувати тих, хто є прикладом та взірцем патріотизму, любові до України, небайдужості до її долі, незламності духу та активної життєвої позиції.

Вони стали солдатами, тому що того вимагав громадянський обов’язок – боронити рідну землю від ворога. Хтось в мирному житті був лікарем, хтось менеджером, кухарем, програмістом, хтось був студентом та кинув навчання. Їх подвиг врятував країну. Вони пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Дебальцеве, Донецький аеропорт…
Іменами добровольців, що віддали на фронті свої життя, називають вулиці та проспекти українських міст. І відтепер цього дня країна віддає шану їхньому подвигу.
Зі святом, шановні захисники Вітчизни! Щиро бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!
Слава Україні!

Голова районної державної адміністрації                                                                                     В.Салтиков

Березень 2019
« Лют

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.