2013 рік – є ювілейним в історії українського та багатьох інших сусідніх з нами народів. 1025 років пройшло з того часу, як на Київських горах відбулося офіційне хрещення Русі-України. «Із Києва – по всій Русі» – гасло, яке чітко відображає те, що колискою хрещення Русі та центром поширення віри Христової по всіх навколишніх землях стало саме місто Київ, другий Єрусалим, який з самих початків став центром слов’янської культури та освіти.

День Хрещення Київської Русі — України — державна пам’ятна дата в Україні , що відзначається щорічно 28 липня — у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира. Представники Каховського району на чолі з заступником голови Каховської районної державної адміністрації Тертичною Т.С. у складі делегації Херсонської області взяли участь в Урочистій академії з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі у Національному палаці мистецтв «Україна» в м. Києві.
З вітальним словом до присутніх звернувся Президент України Віктор Янукович, який наголосив, що ювілей Хрещення Київської Русі має стати святом української державності, європейської ідентичності нашого народу та країни:«Прийняття християнства як державної релігії було доленосним історичним актом, який вивів Київську Русь на новий цивілізаційний рівень, визначив її місце у колі християнських держав, дав могутній поштовх для розвитку нової якості та змісту культури, політичних і громадських інститутів. Всі релігійні організації для держави є рівними. Український народ і надалі плекатиме глибокі християнські традиції та духовні засади Київської Русі задля розквіту рідної землі». Іншу частину заходу зайняв святковий концерт. З головної сцени країни присутніх вітали Олександр Пономарьов, Українська вокальна формація «Піккардійська Терція», Хорова капела «Думка».

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра