2013 рік – є ювілейним в історії українського та багатьох інших сусідніх з нами народів. 1025 років пройшло з того часу, як на Київських горах відбулося офіційне хрещення Русі-України. «Із Києва – по всій Русі» – гасло, яке чітко відображає те, що колискою хрещення Русі та центром поширення віри Христової по всіх навколишніх землях стало саме місто Київ, другий Єрусалим, який з самих початків став центром слов’янської культури та освіти.

День Хрещення Київської Русі — України — державна пам’ятна дата в Україні , що відзначається щорічно 28 липня — у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира. Представники Каховського району на чолі з заступником голови Каховської районної державної адміністрації Тертичною Т.С. у складі делегації Херсонської області взяли участь в Урочистій академії з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі у Національному палаці мистецтв «Україна» в м. Києві.
З вітальним словом до присутніх звернувся Президент України Віктор Янукович, який наголосив, що ювілей Хрещення Київської Русі має стати святом української державності, європейської ідентичності нашого народу та країни:«Прийняття християнства як державної релігії було доленосним історичним актом, який вивів Київську Русь на новий цивілізаційний рівень, визначив її місце у колі християнських держав, дав могутній поштовх для розвитку нової якості та змісту культури, політичних і громадських інститутів. Всі релігійні організації для держави є рівними. Український народ і надалі плекатиме глибокі християнські традиції та духовні засади Київської Русі задля розквіту рідної землі». Іншу частину заходу зайняв святковий концерт. З головної сцени країни присутніх вітали Олександр Пономарьов, Українська вокальна формація «Піккардійська Терція», Хорова капела «Думка».

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ